Футбол |
13 травень, понеділок |
05:00 |
|
Бетіс - Альмерія
|
|
14 травень, вівторок |
02:30 |
|
Лечче - Удінезе
|
|
14 травень, вівторок |
04:45 |
|
Фіорентіна - Монца
|
|
14 травень, вівторок |
05:00 |
|
Астон Вілла - Ліверпуль
|
|
15 травень, середа |
03:30 |
|
Осасуна - Мальорка
|
|
15 травень, середа |
03:45 |
|
Балтика - Спартак Москва
|
|
15 травень, середа |
05:00 |
|
Тоттенгем - Манчестер Сіті
|
|
15 травень, середа |
05:30 |
|
Реал Мадрид - Алавес
|
|
15 травень, середа |
06:00 |
|
Жирона - Вільярреал
|
|
16 травень, четвер |
03:30 |
|
Райо Вальєкано - Гранада
|
|
16 травень, четвер |
03:30 |
|
Севілья - Кадіс
|
|
16 травень, четвер |
03:45 |
|
Зеніт Ст.Петербург - ЦСКА Москва
|
|
16 травень, четвер |
04:45 |
|
Брайтон U-23 - Челсі
|
|
16 травень, четвер |
05:00 |
|
Манчестер Юнайтед - Ньюкасл
|
|
16 травень, четвер |
06:00 |
|
Сельта - Атлетік Більбао
|
|
16 травень, четвер |
06:00 |
|
Хетафе - Атлетіко Мадрид
|
|
17 травень, п'ятниця |
03:30 |
|
Лас-Пальмас - Бетіс
|
|
17 травень, п'ятниця |
05:30 |
|
Альмерія - Барселона
|
|
17 травень, п'ятниця |
06:00 |
|
Реал Сосьєдад - Валенсія
|
|
18 травень, субота |
04:45 |
|
Фіорентіна - Наполі
|
|
18 травень, субота |
21:00 |
|
Динамо Москва - Крила Совєтов
|
|
18 травень, субота |
23:30 |
|
Локомотив Москва - Факел
|
|
19 травень, неділя |
02:00 |
|
Сочі - Краснодар
|
|
19 травень, неділя |
19:00 |
|
Урал - Оренбург
|
|
19 травень, неділя |
21:15 |
|
Спартак Москва - Рубін
|
|
19 травень, неділя |
23:30 |
|
Ростов - Балтика
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Челсі - Борнмут
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Ліверпуль - Вулвергемптон
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Шеффілд Юнайтед - Тоттенгем
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Лутон - Фулхем Юнайтед
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Манчестер Сіті - Вест Гем
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Арсенал Лондон - Евертон
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Бернлі - Ноттінгем
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Брайтон U-23 - Манчестер Юнайтед
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Брентфорд - Ньюкасл
|
|
20 травень, понеділок |
01:00 |
|
Крістал Пелес - Астон Вілла
|
|
20 травень, понеділок |
02:00 |
|
Ахмат - Зеніт Ст.Петербург
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Мальорка - Альмерія
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Валенсія - Жирона
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Вільярреал - Реал Мадрид
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Гранада - Сельта
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Кадіс - Лас-Пальмас
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Алавес - Хетафе
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Атлетік Більбао - Севілья
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Атлетіко Мадрид - Осасуна
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Барселона - Райо Вальєкано
|
|
20 травень, понеділок |
03:00 |
|
Бетіс - Реал Сосьєдад
|
|
Хоккей |
14 травень, вівторок |
00:20 |
|
США - Словаччина
|
|
14 травень, вівторок |
04:20 |
|
Німеччина - Швеція
|
|
14 травень, вівторок |
04:20 |
|
Швейцарія - Чехія
|
|
15 травень, середа |
00:20 |
|
Данія - Норвегія
|
|
15 травень, середа |
00:20 |
|
Казахстан - Латвія
|
|
15 травень, середа |
04:20 |
|
Польща - Франція
|
|
15 травень, середа |
04:20 |
|
Канада - Австрія
|
|
16 травень, четвер |
00:20 |
|
Чехія - Данія
|
|
16 травень, четвер |
00:20 |
|
Німеччина - Латвія
|
|
16 травень, четвер |
04:20 |
|
Швейцарія - Великобританія
|
|
17 травень, п'ятниця |
00:20 |
|
Фінляндія - Австрія
|
|
17 травень, п'ятниця |
00:20 |
|
Казахстан - Швеція
|
|
17 травень, п'ятниця |
04:20 |
|
США - Франція
|
|
17 травень, п'ятниця |
04:20 |
|
Канада - Норвегія
|
|
18 травень, субота |
00:20 |
|
Німеччина - Казахстан
|
|
18 травень, субота |
04:20 |
|
Чехія - Австрія
|
|
18 травень, субота |
20:20 |
|
Латвія - Швеція
|
|
19 травень, неділя |
00:20 |
|
Канада - Фінляндія
|
|
19 травень, неділя |
04:20 |
|
Чехія - Великобританія
|
|